Premio Mellor iniciativa Europea Acting - Ginebra 2015 Premio Mellor webserie VO Galego - Carballo Interplay 2017 Mellor vídeo opinarmos - Premio Youtubeir@s 2017

Colaboradores/as

Fálame de San Sadurniño é posible grazas á colaboración e ilusión de todas as persoas que participan neste proxecto:

  1. Abel Castro Díaz
  2. Abel Vega Vega
  3. Adela Anidos Lamas
  4. Alberte Branco
  5. Alberte Pagán
  6. Aldara Bellón Sande
  7. Aldea de verán
  8. Alfonso Zarauza
  9. Alfredo Picos Muiño
  10. Alicia Bellón Pouso
  11. Alicia Vivero Durán
  12. Almudena Lameiro Pena
  13. Álvaro Gago
  14. Ana Lamas Picos
  15. Ana Belén Breijo Gundí
  16. Ana Domínguez
  17. Ana Isabel Gavín Merlán
  18. Ana Rodríguez Martínez
  19. Andrés Pena Graña
  20. Angel Santos Touza
  21. Ángela Hermida Vilariño
  22. Ángela Puentes Galdo
  23. Ángeles Castro Tembrás
  24. Ángeles Huerta
  25. Ángeles González Filgueiras
  26. Antía Blanco Graña
  27. Antón Caeiro
  28. Antonia Caaveiro Arias
  29. Antonio López Pico
  30. Aquilino Montero Castiñeira
  31. Aroa Chao Picos
  32. Aroa Rodríguez Rey
  33. Ary López
  34. Asociación "Brío"
  35. Asociación "Con Suma Conciencia"
  36. Asociación Clube ciclista "Biela e chaveta"
  37. Asociación Cultural de Santa Mariña do Monte
  38. Asociación Cultural "Cofradía de San Pipote" de Bardaos
  39. Asociación Cultural, recreativa e medioambiental "Bidueiro"
  40. Asociación Folclórica e Cultural "Berros do Castro"
  41. Asociación FC San Sadurniño Feminino
  42. Asociación de Veciños e Veciñas "Adiante Igrexafeita"
  43. Asociación de Veciños e Veciñas "O Pico de Ferreira"
  44. Asociación de Veciños e Veciñas "San Estevo do Camiño Arriba"
  45. Asociación de Veciños e Veciñas "Xuntanza de Lamas"
  46. Asociación "UDC Narahío"
  47. Aurora Merlán Saavedra
  48. Bautista Graña Fernández
  49. Beatriz del Monte
  50. Bieito Beceiro Fernández
  51. Borja Mesa Morado
  52. Brais Breijo
  53. Bruno Casal
  54. Cándido Muiño Novo
  55. Carla Andrade
  56. Carlos A. Quirós
  57. Carlos Castrillón Yáñez
  58. Carlos Cobelo Sanjurjo
  59. Carlos García Romero
  60. Carlos Martínez Romero
  61. Carmen Bouza Muiño
  62. Carmen Couce Picos
  63. Carmen García García
  64. Carmen García Pérez
  65. Carmen González González
  66. Carmen González Piñón
  67. Carmen Hermida Tembrás
  68. Carmen Meizoso Álvarez
  69. Carmen Rodríguez Romero
  70. Carmen Suárez Nieto
  71. Cati Barro
  72. Celsa Prieto García
  73. Claudia Brenlla
  74. CF San Sadurniño
  75. Chelo González Fernández
  76. Cipriano López Regueira
  77. Consuelo Picos Picos
  78. Cruz Piñón Pereira
  79. David Pena Tembrás
  80. Diana Toucedo
  81. Dionisio Tasende González
  82. Dolores García Aneiros
  83. Dolores Vizoso Sanclaudio
  84. Dores Tembrás
  85. Dorinda Sande Rodríguez
  86. Eduardo Lamas
  87. Eliseo Carballido Cazas
  88. Eliseo Cibreiro González
  89. Eliseo Fernández Fernández
  90. Eloy Domínguez Serén
  91. Eloy Saavedra
  92. Emilia González Martínez
  93. Emilio Janeiro López
  94. Erundina Díaz López
  95. Estela Castrillón Freijeiro
  96. Esther Villadóniga Graña
  97. Evaristo Chao Vigo
  98. Felicia Mera Hermida
  99. Fernando Romero Pita
  100. Fernando Soto Ferreira
  101. Fina Casal Sanesteban
  102. Fran Bermúdez
  103. Francisca Canosa Sanjurjo
  104. Francisco Javier Martínez Prieto
  105. Gabriel Tizon
  106. Gelis Piñón López
  107. Giselle Llanio
  108. Gonzalo E.Veloso
  109. Guillermo Arias-Carbajal Alonso
  110. Gustavo Cabarcos Randazzo
  111. Hortensia Romero Felgar
  112. Ignacio Ameneiros Castro
  113. Ignacio Fernández López
  114. Ildefonso Gómez Lamas
  115. Inés Rojo Pena
  116. Isabel Boo Pérez
  117. Isabel Caaveiro Grandal
  118. Isabel Castrillón Torres
  119. Isabel González García
  120. Isabel Picos Barros
  121. Isabel Prieto Grandal
  122. Isabel Soto Vivero
  123. Irene Carballo Piñón
  124. Jaime Couce Freire
  125. Jaione Camborda Coll
  126. Javier Graña Cobelo
  127. Joaquín Lorenzo Piñeiro
  128. Jorge Coira Nieto
  129. José García Beceiro
  130. José Hermida Castro
  131. José Horjales Couce
  132. José López Díaz
  133. José Luis Fernández García
  134. José Luis Naveiras Bermúdez
  135. José Luis Sanjurjo Sixto
  136. José Luis Sanjurjo Vigo
  137. José Manuel Beceiro Picos
  138. José Manuel Leyra Faraldo
  139. José Manuel Piñón Piñón
  140. José María Ladra
  141. José Martínez Cribeiro
  142. José Muiño Muiño
  143. José Purriños Carballido
  144. Josecho Rodríguez
  145. Josefa Bouza Bouza
  146. Josefa Pita Prieto
  147. Josefina Rodríguez Vivero
  148. Juan Filgueiras Fernández
  149. Juan Gavín Merlán
  150. Julia Grandal Campos
  151. Julia Gudín Gónzalez
  152. Juan Lesta&Belén Montero
  153. Juan Malvar
  154. Julio Freire Muiño
  155. Lara e Noa Castro
  156. Lourdes Meizoso Naveiras
  157. Lucía Pita Casal
  158. Lucía Vilela
  159. Luisa Galdo Soto
  160. Manolo Carballeira Rivas
  161. Manolo González Álvarez
  162. Manolo Rico López
  163. Manuel Barro Seijo
  164. Manuel Ferreira Vergara
  165. Manuel Muiño García
  166. Manuel Sixto Vila
  167. Manuel Soto Piñeiro
  168. Manuel Varela Mecías
  169. Manuela Rodríguez Mauriz
  170. Marcial Rodríguez Goti
  171. Marcos José López García
  172. Marcos Lourido
  173. Marcos Nine Búa
  174. Marga Leirachá Pita
  175. Margarita Piñeiro Hermida
  176. Margarita Sánchez Yáñez
  177. María Laura Caorsi Luaces
  178. Mari Luz Tembrás Sanmartín
  179. Mari Luz Vigo Sande
  180. María de los Ángeles Rodríguez Carregado
  181. María Gavín Merlán
  182. María Naveiras Naveiras
  183. María Puentes Galdo
  184. María Romero Castrillón
  185. María José García Gudín
  186. María Mercedes Orosa
  187. María Teresa Pouso López
  188. Marina Merlán Freijomil
  189. Marina Pérez Canosa
  190. Marina Soto López
  191. Mario Iglesias González
  192. Marisa Casal Pico
  193. Marisol Coira Muiño
  194. Marta Piñeiro
  195. Maruja García García
  196. Matilde Castro García
  197. Mayra Coba Rodríguez
  198. Mercedes Durán Fernández
  199. Mercedes Durán Teijeiro
  200. Mercedes Rodríguez Bollo
  201. Miguel Mariño
  202. Miguel Noval Bouza
  203. Montse Pazos Garrote
  204. Nadia Gómez Caaveiro
  205. Natalia Balseiro
  206. Natalia Porca
  207. Nazaret San Lucas Álvarez
  208. Noelia Fernández Soto
  209. Olga López Barcia
  210. Oliva Bouza Bellón
  211. Oliva González Sande
  212. Oscar Fernández
  213. Otilia Couce Ramos
  214. Otilia Couce Villar
  215. Otto Roca
  216. Pablo Barro Sabin
  217. Pablo Luaces Serantes
  218. Pablo Martínez Romero
  219. Pablo Millán
  220. Pablo Portero
  221. Patricia Hermida Torrente
  222. Pilar Bellón Pouso
  223. Pilar Calvo Pico
  224. Pilar Díaz Méndez
  225. Pilar Lage Carballo
  226. Pilar Novo Graña
  227. Pilar Rodríguez Vergara
  228. Pilar Saavedra López
  229. Pura González Piñón
  230. Pura Ladra Leiras
  231. Ramón Díaz Raña
  232. Ramón Dopico
  233. Ramón Loureiro Calvo
  234. Regina Cinza Novo
  235. Roberto Amor Calvo
  236. Roberto Bouza Piñón
  237. Rocío Gudín Graña
  238. Sabela Íñiguez
  239. Sabela Pernas Soto
  240. Sandra Sánchez
  241. Sara Bellón Sande
  242. Sebastián Rodriguez
  243. Secundino Bellón Pouso
  244. Secundino Garcia Casal
  245. Sergio Collado
  246. Silvia Caffaro Napoli
  247. Sofía González Soto
  248. Sonia Méndez Alonso
  249. Susana Rey
  250. Tempos para compartir
  251. Teresa Vilela Gudín
  252. Unión Deportiva e Cultural Narahío
  253. Vicente Bouza Formoso
  254. Vicente García Luaces
  255. Víctor Fernández González
  256. Víctor Hugo Seoane
  257. Víctor Manuel García Castro
  258. Víctor Manuel Rico "Vitucho"
  259. Víctor Rodríguez Goti
  260. Xacio Baño
  261. Xesús Soto Vivero
  262. Xiana Gómez-Diaz
  263. Xisela Franco
  264. Xosé López Gudín
  265. Xosé Luis Lamigueiro
  266. Xosé María García Villaverde
  267. Xurxo Chirro